Armina Mevlani komenton Sali Berishën për deklaratën e tij: U ndjeva mirë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:57 08-10-2016 Armina Mevlani komenton Sali Berishën për deklaratën e tij: U ndjeva mirë Armina dhe Shkëlzeni, djali i Berishës, gjatë ditëndjes së saj

Armina Mevlani, modeled he sipërmarrëse ka komentuar ish-kryeministrin Sali Berisha, njëkohësisht vjehërrin e saj, lidhur me një deklaratë që ai ka dhënë para një jave në emisionin ‘’Xing’’ të Ermal Mamaqit.

Berisha foli në studio për ‘’nusen e shtëpisë’’, fakt që me sa duket e ka gëzuar pa masë Mevlanin.

Fashionistja nuk ka hezituar ta komentojë në emisionin e Rudinës, duke thënë se iu bë qejfi.

 “Sigurisht që u ndjeva mirë, m’u bë qejfi”, i ka thënë Magjistarit, Mevlani. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036004066467285
array(1) { ["section"]=> string(78) "armina-mevlani-komenton-sali-berishen-per-deklaraten-e-tij-u-ndjeva-mire-55472" }