Armina Mevlani mbush 25, kërcen për herë të parë me Shkëlzen Berishën, ai e mbulon me lule (VIDEO dhe FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:18 06-06-2016

Një festë për t’u mbajtur mend gjatë kjo e Armina Mevlanit dhe përvjetorit të saj të 25-të.

Për t’u mbajtur mend për gjithë atmosferën e krijuar mes miqsh, por mbi të gjitha, për surprizat që i fejuari i saj, Shkëlzen Berisha i bëri.

Ai kërcen për herë të parë me të dashurën në publik, pasi i dhuroi me dhjetra trëndafila. Por Armina mban fjalimin, duke rrëfyer para të gjithëve fjalë dashurie.

Rreth 80 të ftuar qenë të pranishëm, mes të cilëve personazhe të njohur si Amarda Toska, Ermal Mamaqi, Olti Curri, Aurela Hoxha etj.

Shihni disa nga momentet më të veçanta, të superfestës së djeshme në kryeqytet, mes tyre fjalimin e Arminës dhe kërcimin e çiftit.

arminashkelzeni2.jpg

arminalule.jpg

 amardatoskaermalmamaqi.jpg

 

arminaolti.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027153968811035
array(1) { ["section"]=> string(109) "armina-mevlani-mbush-25-kercen-per-here-te-pare-me-shkelzen-berishen-ai-e-mbulon-me-lule-video-dhe-foto-42544" }