Armina Mevlani nuk mban më, ANKOHET publikisht për Shkëlzenin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 23-04-2019 Armina Mevlani nuk mban më, ANKOHET publikisht për Shkëlzenin

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me Armina Mevlanin.

Ata herë pas herë publikojnë foto bashkë në rrjetet sociale.

Çifti duket se janë në fazën e tyre më të lumtur dhe këtë e dëshmojnë momentet e bukura mes tyre.

Mirëpo ashtu si çdo çift, edhe Shkëlzeni me Arminën kanë ndonjëherë mosmarrëveshje dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi edhe blogerja.

Armina është ankuar publikisht për partnerin dhe shkak për këtë është bërë seriali i njohur “Game of Thrones”.

“Tortura ime është të shikoj këtë film çdo të hënë për shkak të Shkëlzen Berishës”, ka shkruar Armina në postimin e saj në Instastory.

fghj.png

dedeqd.png

-640-0-5c45b8bad37d6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028884887695312
array(1) { ["section"]=> string(67) "armina-mevlani-nuk-mban-me-ankohet-publikisht-per-shkelzenin-161525" }