Armina Mevlani pa filtra, s’e kishim parë kështu asnjëherë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:25 11-08-2017 Armina Mevlani pa filtra, s’e kishim parë kështu asnjëherë

Armina Mevlani në të gjitha foto që ka publikuar di ta shfaqë veten më së miri, e grimuar dhe tepër fine.

E dashura e Shkëlzen Berishës ka nisur pushimet ndaj rrjetet sociale janë mbushur me foto magjepsëse, me të cilat tregon linjat e rrumbullakosura dhe të palestruara.

Së fundmi blogerja është shfaqur ashtu siç nuk e kishim parë asnjëherë. Në një foto ka treguar çukat që i kanë mbuluar fytyrën. Nga duielli i është djegur pak fytyrra Arminës ose ka harruar të bëjë grim.

dfghdhgdfhdfhdfhfd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022408008575439
array(1) { ["section"]=> string(63) "armina-mevlani-pa-filtra-s-e-kishim-pare-keshtu-asnjehere-88870" }