Armina Mevlani paralajmëron projektin e madh, publikon foto nga takimi i rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:09 22-02-2020 Armina Mevlani paralajmëron projektin e madh, publikon foto nga takimi i rëndësishëm Armina, Shkelzeni

Blogerja e njohur Armina Mevlani njëkohësisht e fejuara e Shkëlzen Berishës, e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, paralajmëron se së shpejti do na sjellë një projekt të madh.

Përmes një postimi në ‘story’  teksa ka publikuar një foto Armina tregon se ndodhet në një takim të rëndësishëm për një projekt të madh me të cilin po punon aktualisht.

Kaq informacione na jep blogerja për momentin. Mbetet të shohim në vazhdim se cili do të jetë projekti i rradhës që me siguri duhet të ketë lidhje me modën dhe trendet e fundit, fushë në të cilën Armina ka kryesuar prej kohësh në tregun shqiptar.

"Takime të rëndësishme për një projekt të madh në të cilin jam duke punuar", ka shkruar Armina krahas fotos që ka publikuar.

87481342_613121086207596_1202487776549797888_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070090293884277
array(1) { ["section"]=> string(90) "armina-mevlani-paralajmeron-projektin-e-madh-publikon-foto-nga-takimi-i-rendesishem-196091" }