Armina Mevlani po kurdis diçka, zbulon sheshit planet e reja, pamjet nga zyra do t’ju habisin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:38 18-07-2017 Armina Mevlani po kurdis diçka, zbulon sheshit planet e reja, pamjet nga zyra do t’ju habisin

Blogerja e njohur Armina Mevlani, ka zbuluar disa detaje të reja mbi planet që ka në të ardhmen por ende nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë ekzaktësisht.

Në disa video dhe foto që ka publikuar në “instastory”, e fejuara e Shkëlzen Berishës ka përcjellë disa pamje nga zyra e re, ku shkruan se gjithçka pothuajse është gati.

Armina duket tejet e entuziazmuar saqë i ka bërë foto edhe vetes brenda në zyrë ku duket e mrekullueshme.

Këtë verë u përfol se Armina dhe Shkëlzeni kishin planifikuar të kurorëzonin dashurinë e tyre me martesë, por çifti nuk ka dhënë asnjë deklaratë lidhur me këtë gjë, siç duket nusja e ardhshme Berisha paska pasur plane të tjera.

Presim t'i zbulojë vetë Armina detajet e reja…

67.png

1.png

2.png

4.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023977041244507
array(1) { ["section"]=> string(97) "armina-mevlani-po-kurdis-dicka-zbulon-sheshit-planet-e-reja-pamjet-nga-zyra-do-t-ju-habisin-86579" }