Armina Mevlani reagon pas rrëfimit të Sadije Berishës për divorcin me Shkëlzenin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 12-08-2016 Armina Mevlani reagon pas rrëfimit të Sadije Berishës për divorcin me Shkëlzenin

Armina Mevlani ka komentuar deklaratat e ish-bashkëshortes së Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha.

Në një intervistë për revistën “Living”, Sadija tregoi se krisja e marrëdhënies së saj me Shkëlzen Berishën ka nisur që me ardhjen e tij në Shqipëri. Këtë deklaratë e ka komentuar edhe modelja Armina Mevlani gjatë emisionit në "ABC News".

“Mua nuk me takon të flas per jetën e tyre. Por tani qe foli ajo ndihem me e qete. Motoja ime në jetë është ti lë gjërat të rrjedhin dhe ato herët a vonë shkojnë në vendin e tyre”, ka thënë Armina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10413289070129
array(1) { ["section"]=> string(86) "armina-mevlani-reagon-pas-rrefimit-te-sadije-berishes-per-divorcin-me-shkelzenin-49574" }