Armina Mevlani rebelohet, shikoni çfarë ka ndryshuar në pamjen e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 29-12-2016 Armina Mevlani rebelohet, shikoni çfarë ka ndryshuar në pamjen e saj

“Rebel, rebel...” kështu shkruan blogerja dhe fashionistja e njohur Armina Mevlani ndërsa ndan këtë foto me ndjekësit e saj, ku dukshëm vihet re një detaj.

Dhe është pikërisht një pirsing në hundën e saj.

Ndjekësit i thonë Arminës që duket e mahnitshme kështu ndërsa kuriozë do ishim të dinim se ç’mendon edhe partneri i saj, Shkëlzen Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11092209815979
array(1) { ["section"]=> string(73) "armina-mevlani-rebelohet-shikoni-cfare-ka-ndryshuar-ne-pamjen-e-saj-64090" }