Armina Mevlani s’mund ta besojë as vetë, është imazh i Dolce & Gabbana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 29-09-2015 Armina Mevlani s’mund ta besojë as vetë, është imazh i Dolce & Gabbana

Ka nisur krejt rastësish, pas asnjë synim, thjesht dëshira për disa foto të bukura, të realizuara nga Endrit Mërtiri, ato që i kanë mundësuar Armina Mevlanit të jetë imazhi më i ri firmës së njohur Dolce & Gabbana.

Është vetë Armina ajo që pohon e entuziasmuar këtë ndodhi të bukur në jetën dhe karrierën e saj.

“Gjithçka nisi krejt spontane. Ishte një  ditë vere ku unë me Endrit Mërtiri vendosëm të bejmë setin fotografik me të ri për blogun tim .Ndihej në ajër që atë ditë që fryma pozitive po na çonte drejt një seti fotografik të suksesshëm.

Pasi ky set doli në blog, u postua nga i madhi i industrisë se modës Stefano Gabbana ku në një kohë shumë te shkurtër u bë foto me e pëlqyer e profilit të tij. Ishte aty kur në korrik të kësaj vere u kontaktova për të firmosur kontratën me firmën e madhe Dolce & Gabbana për të qenë pjesë e një projekti me temë shumë të bukur “Make Up”  i Dolce Gabbana  .Ky projekt do perfshijë bukuri perfaqësuese nga disa shtete dhe imazhet do të përdoren nga Dolce Gabbana dhe projektet e tyre për një kohë të caktuar.Nuk kam fjalë ta përshkruaj lumturinë dhe vlersimin e kesaj kompanie për të qenë madje nder të parat që firmosa ketë kontrate.Thanks Dolce Gabbana, Thanks Endrit Mertiri and of course thanks God.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027995109558105
array(1) { ["section"]=> string(73) "armina-mevlani-s-mund-ta-besoje-as-vete-eshte-imazh-i-dolce-gabbana-21952" }