Armina Mevlani udhëtim pune në Paris, ja kush e shoqëron (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 22-01-2018 Armina Mevlani udhëtim pune në Paris, ja kush e shoqëron (Foto)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të famshme shqiptare.

Që prej ditës së djeshme bukuroshja ndodhet në Paris dhe sigurisht për arsye pune. Ajo ka një punë tëpër të vështirë, pasi i duhet të zgjedhë veshjet më të bukura dhe më të kohës në koleksionet e stilistëve dhe markave me famë botërore.

Megjithëse në udhëtim pune Armina duket se ka vendosur të mos e bëjë e vetme. Me të është këngëtarja dhe blogerja e njohur Jonida Maliqi. Jonida ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me Arminën. Me sa shohim të dyja vajzat nuk po kalojnë aq keq në udhëtimin e tyre të punës...

hewgfwejk.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Oriola Marashi sfidon Lori Hoxhën, shihni ç’bën (FOTO)
Olti Currin e ngatërrojnë për psikolog, ja përgjigja e tij epike... (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0061180591583252
array(1) { ["section"]=> string(67) "armina-mevlani-udhetim-pune-ne-paris-ja-kush-e-shoqeron-foto-107534" }