Armina Mevlani vjen me një tjetër stil (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:02 22-08-2016 Armina Mevlani vjen me një tjetër stil (Foto)

 Armina Mevlani ka qenë në qendër të mediave për kritika por edhe për “look”-un e saj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram, e veshur me një fustan të ngushtë, me kapele dhe një tufë me lule. Ajo ngjan si një “madam” e vërtetë.

“Kjo është një nga 100 fotot në SnapChat-in tim, mendova pse mos ndaja njërën me ju”-shkruan Armina.

armina_1234.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010890960693359
array(1) { ["section"]=> string(49) "armina-mevlani-vjen-me-nje-tjeter-stil-foto-50472" }