Armina Mevlani zbulon makinën e ëndrrave, a do ia blejë Shkëlzen Berisha këtë? (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 15-08-2017 Armina Mevlani zbulon makinën e ëndrrave, a do ia blejë Shkëlzen Berisha këtë? (FOTOT)

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit, ka zbuluar makinën e ëndrrave të saj dhe janë pikërisht makinat që shikoni në foto.

Një tip klasik makine, me porosi dhe tejet e kushtueshme.

“Makinat e ëndrrave të mia”, shkruan Armina duke publikuar këto dy makina të të njëjtit stil.

A do mundet t’ia plotësojë vallë këtë ëndërr Shkëlzeni sikundër ka bërë deri tani me çdo ëndërr e dëshirë të Arminës?!

Na mbetet të presim për ta mësuar ndërsa vlen të thuhet se edhe makina që ka aktualisht Armina kushton jo pak.

armina.jpg

ar.png

rrrr.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089690685272217
array(1) { ["section"]=> string(88) "armina-mevlani-zbulon-makinen-e-endrrave-a-do-ia-bleje-shkelzen-berisha-kete-fotot-89165" }