Armina Mevlani zbulon si e bëri për vete Shkëlzenin: Seks që ditën e parë? Ja çfarë thotë blogerja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 21-12-2017 Armina Mevlani zbulon si e bëri për vete Shkëlzenin: Seks që ditën e parë? Ja çfarë thotë blogerja (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë çifti më i komentuar në media. Në pamje të parë duket që lidhja e tyre po shkon mjaft mirë dhe për këtë Armina ka vendosur të zbulojë disa sekrete, duke i rekomanduar kështu edhe vajzave të tjera.

Në disa foto në Insastory Armina ka postuar disa paragrafë shkëputur nga një libër që po lexon duke lënë edhe komentin se saj mbi foto.

“Nëse fle direkt, me shumë mundësi nuk do ta kesh pranë dhe për shumë gjatë. Duke shkuar me të që herën e parë, thellë brenda vetes ti e di që nuk po bën diçka për të cilën ndihesh krenare. Ti e di që gjërat nuk supozohen të jenë kështu”, thuhet në paragrafin e librit.

Ndërsa lidhur me këtë Armina ka lënë edhe komentin e saj.

“Vajza mos flini me të që në takimin e parë (faktikisht jam fanse e të qëndruarit disa muaj pa bërë gjë)”. Kjo është këshilla që Armina u jep të gjitha vajzave.

a23051793de8e9b63328b30011121361.jpg

 

20141205110455641646.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027322053909302
array(1) { ["section"]=> string(108) "armina-mevlani-zbulon-si-e-beri-per-vete-shkelzenin-seks-qe-diten-e-pare-ja-cfare-thote-blogerja-foto-103849" }