Armina Mevlani zgjohet kështu në mesdrekë nga i dashuri Shkëlzen Berisha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 11-09-2016 Armina Mevlani zgjohet kështu në mesdrekë nga i dashuri Shkëlzen Berisha

Një zgjim i vonë por kaq romantik ky për bukuroshen Armina Mevlani.

Armina ka publikuar një foto nga shtrati me katër mace të bukura të bardha rreth e rrotull saj si dhe me një tufë trëndafilash rozë. I dashuri i Arminës, Shkëlzen Berisha, di gjithnjë si ta kënaqë e llastojë modelen e cila duket shumë e lumtur.

“Mëngjesi im i së dielës. Zgjim i vonë. Duke marrë e dhënë dashuri”, shkruan modelja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028788089752197
array(1) { ["section"]=> string(78) "armina-mevlani-zgjohet-keshtu-ne-mesdreke-nga-i-dashuri-shkelzen-berisha-52592" }