Armina ‘ndahet’ nga Shkëlzen Berisha?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 25-12-2017 Armina ‘ndahet’ nga Shkëlzen Berisha?

Blogerja Armina Mevlani dhe i fejuari i saj Shkëlzen Berisha duket se nuk i kanë kaluar bashkë këto Krishtlindje.

Nga historiku i saj në instagram kemi kuptuar se aktualisht ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në shoqërinë e miqve të saj. Por kjo nuk është e sigurtë pasi Shkëlzeni preferon të qëndrojë kryesisht pas kamerës së aparatit fotografik, madje bën edhe fotografin e saj.

Armina duket se është e dashuruar me  New York-un dhe e ka përshkruar atë si qyteti i saj i preferuar. Sigurisht që ajo di çfarë zgjedh.

wefr23fr3f3f3fgf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.085259914398193
array(1) { ["section"]=> string(41) "armina-ndahet-nga-shkelzen-berisha-104337" }