Armina zgjedh unazën e ëndrrave, dasmë në horizont? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 13-11-2017 Armina zgjedh unazën e ëndrrave, dasmë në horizont? (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të njohura dhe më të komentuara në Shqipëri.

Këtë muaj ata kanë festuar 3-vjetorin e tyre të lidhjes.

Mbase tani ka ardhur koha që çifti të hedhë një hap më serioz për marrëdhënien e tyre siç është martesa.

Nisur nga postimet e saj në Instastory, Armina ishte dje pjesëmarresë në një ankand orësh dhe bizhuterish luksi në Gjenevë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa stoli tepër të veçanta me çmime marramendëse.

Më pas blogerja ka treguar dhe një unazë me diamant, duke e quajtur “Dream Ring”, unazën e saj të ëndrrave.

Vetëm disa minuta më pas ajo poston një unazë tjetër , me prerje “Emerald”.

Mesa duket Armina me anë të këtyre postimeve, është duke i bërë të ditur Shkëlzenit gustot e saj si edhe dëshirën për një martesë të afërt, pse jo.

 23557877_302043670294714_383445910_o.png

23584901_302043723628042_1507396156_o-1.png

armina-shkelzen.jpg

shkelzeni-620x330.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025160074234009
array(1) { ["section"]=> string(60) "armina-zgjedh-unazen-e-endrrave-dasme-ne-horizont-foto-99366" }