Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet një operacioni në zemër, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 24-10-2020 Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet një operacioni në zemër, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Aktori me famë botërore, Arnold Schwarzenegger njihet për sukseset e tij të padiskutueshme në filmat ku ka marë pjesë.

Arnold është tejet aktiv në rrjetet sociale duke treguar shumë nga përditshmëria e tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale 73-vjeçari ka bërë me dije se i është nënshtruar një operacioni në zemër.

“Falë ekipit të spitalit, kam një valvul të re në aortë që përputhet shumë mirë me valvulën time pulmonare që nga operacioni im i fundit. Faleminderit për çdo doktor dhe infermier në ekipin tim,” shkruan aktori.

Kujtojmë që në 2018-ën, ai iu nënshtrua një operacioni për të zëvendësuar një valvulë pulmonike që u ndryshua fillimisht në 1997 për shkak të një defekti të lindur në zemër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazeta “People” i kushton artikull lindjes së vajzës së Princ Lekës dhe Princeshë Elias, vogëlushja mori emrin e veçantë
»
Article Logic
Execution time: 0.011007785797119
array(1) { ["section"]=> string(105) "arnold-schwarzenegger-i-nenshtrohet-nje-operacioni-ne-zemer-ja-si-eshte-gjendja-e-tij-shendetesore-224971" }