Arnold Schwarzenegger reagon për përdhunimin e Eliza Dushkut: Po ta dija do bëja diçka

Publikuar tek: bota, më 16:20 16-01-2018 Arnold Schwarzenegger reagon për përdhunimin e Eliza Dushkut: Po ta dija do bëja diçka

Aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare, Eliza Dushku disa ditë më parë nëpërmjet një statusi në facebook deklaroi se ishte përdhunuar. 

Aktorja u shpreh se në moshën 12-vjeçare ishte përdhunuar nga Joel Kramar, që ishte pjesë e kastit të filmit që po xhirohej në atë periudhë.

Sakaq, deklarat e saj tronditi mbarë botën dhe nuk munguan reagimet e shumta.

Aktori hollivudian Arnold Schwarzenegger ka reaguar nëpërmjet një statusi në twitter i ka shprehur mbështetjen për aktoren duke thënë se është i shokuar dhe krenar njëkohësisht.

“Të gjithë do të bënim diçka. Jam i shokuar dhe i pikëlluar për Elizën, por po ashtu jam krenar me të, përpos faktit se është një vajzë e talentuar, ajo është një grua e mrekullueshme dhe e guximshme”-ka shkruar Schwarzenegger.                                         Screenshot_6.jpg


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011229038238525
array(1) { ["section"]=> string(92) "arnold-schwarzenegger-reagon-per-perdhunimin-e-eliza-dushkut-po-ta-dija-do-beja-dicka-106777" }