“Arratisja” nga Shqipëria dhe ditët nën rrezet e diellit të blogeres shqiptare (FOTOT ME BIKINI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 23-01-2017 “Arratisja” nga Shqipëria dhe ditët nën rrezet e diellit të blogeres shqiptare (FOTOT ME BIKINI)

Blogerja e njohur shqiptare ka marrë “arratinë" brigjeve ekzotike të Tailandës.

Aurela Hoxha prej ditësh po shijon rrezet e diellit dhe bukurinë e natyrës së këtij vendi bregdetar. Ajo ka publikuar disa foto me bikini ku ekspozon dhe linjat e saj për të cilat nuk kemi çfarë të themi.

 

 1354321.png123243.png1234.png123.png12.png2152453.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023124933242798
array(1) { ["section"]=> string(98) "arratisja-nga-shqiperia-dhe-ditet-nen-rrezet-e-diellit-te-blogeres-shqiptare-fotot-me-bikini-66425" }