Arrestime të tjera? ‘Bomba’ Hoxhës: Do t’i shikosh shumë shpejt edhe ata të PS-së, si kokrra fiku

Publikuar tek: politike, më 23:07 06-02-2018 Arrestime të tjera? ‘Bomba’ Hoxhës: Do t’i shikosh shumë shpejt edhe ata të PS-së, si kokrra fiku

Gazetari Artan Hoxha parashikon se shumë shpejt do të arrestohen edhe zyrtarë nga rradhët e Partisë Socialiste.

“Shyqyr që u hap kjo lojë”, ka deklaruar Hoxha në emisionin “Opinon” gjatë diskutimeve për ish krerët e ARRSH.

Deklarata e Hoxhës:

Do ti shikosh shpejt edhe ata të PS-së, si kokrra fiku do ti kesh aty.

Shyqyr që u hap kjo lojë. Do ketë edhe arrestime nga PS-ja. Shyqyr që u hap kjo lojë dhe prokuroria mori guximin. Se janë investuar miliona dhe s’kemi rrugë. Pse të mos u lëmë kohën këtyre dhe t’i shohim me këtë frymën e re.

Se ky është gabimi i madh që bëhet kur thuhet që ai është drejtor i LSI. Jo mor jo. Ai ka qenë drejtor i rrugëve me kryeministër Edi Ramën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011521100997925
array(1) { ["section"]=> string(99) "arrestime-te-tjera-bomba-hoxhes-do-t-i-shikosh-shume-shpejt-edhe-ata-te-ps-se-si-kokrra-fiku-109384" }