Arrestimi i Bardh Spahisë live, Basha mesazh orët e vona: Nuk do ndalemi

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 20-06-2019 Arrestimi i Bardh Spahisë live, Basha mesazh orët e vona: Nuk do ndalemi

Kreu i PD, Lulzim Basha në një mesazh pas mesnate ka sulmuar ashpër mazhorancën.

Basha dënon arrestimin e ish-deputetit Bardh Spahia live në televizion. Kryedemokrati thekson më tej se nuk do të ndalen sipas tij deri në 'shporrjen e kësaj bande me kreun e saj'.

"Kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot televizive.

Bardh Spahia arrestohet pse protestoi kundër krimeve të tyre.

Ne nuk do të ndalemi derisa ta shporrim këtë bandë dhe kreun e saj!", shkruan Basha.

bashaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048099994659424
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestimi-i-bardh-spahise-live-basha-mesazh-oret-e-vona-nuk-do-ndalemi-168939" }