Arrestimi i gjyqtarit Shkëlqim Miri, nesër mblidhet KLD, ja për çfarë do të vendoset

Publikuar tek: aktualitet, më 14:56 16-11-2017 Arrestimi i gjyqtarit Shkëlqim Miri, nesër mblidhet KLD, ja për çfarë do të vendoset

Këshili i Lartë i Drejtësisë do të mblidhet nesër për të shqyrtuar çështjen e gjyqtarit të arrestuar Shkëlqim Miri.

Mësohet se në mbledhjen e ditës së nesërme KLD do të vendosë për pezullimin ose jo të gjyqtarit.

Shkëlqim Miri iu gjetën 300 milionë lekë në banesë dhe akuzohet për favorizim vendimi të një të dënuari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021913051605225
array(1) { ["section"]=> string(88) "arrestimi-i-gjyqtarit-shkelqim-miri-neser-mblidhet-kld-ja-per-cfare-do-te-vendoset-99794" }