Arrestimi i Habilajt, deputeti i LSI ngre pyetjen: Pse hesht kryeministri?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:22 16-10-2017 Arrestimi i Habilajt, deputeti i LSI ngre pyetjen: Pse hesht kryeministri?

Arrestimi i bujshëm i Policisë italiane ditën e sotme, ku mes tyre rezultonin edhe disa nga njerëzit më të përfolur në media si “habilajt”, ka sjellë reagimin e deputetit të LSI, Endrit Braimllari.

Në një postim në rrjetet sociale, Braimllari shkruan se kjo që ka ndodhur dëshmon edhe një herë lidhjen e shtetit me krimin.

“Pse hesht kryeministri pas arrestimit të Habilaj. Policia italiane raporton për shkatërrimin e një grupi të strukturuar që merret me trafikun e lëndëve narkotike dhe armëve’, shkruan Braimllari ndër të tjera.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010170936584473
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestimi-i-habilajt-deputeti-i-lsi-ngre-pyetjen-pse-hesht-kryeministri-96104" }