Arrestimi i Stresit me një femër në hotel, babai i reperit tregon si e ka pritur lajmin Kejsi

Publikuar tek: barometri, më 07:16 21-10-2018 Arrestimi i Stresit me një femër në hotel, babai i reperit tregon si e ka pritur lajmin Kejsi

Pas arrestimit të reperit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka folur për ngjarjen nëna dhe babai i reperit Sali dhe Shpresa Lushaj.

 

Të ftuar në emisionin “Kjo javë” prindërit e Stresit kanë treguar se kjo ngjarje nuk e ka prishur marrëdhënien e reperit më bashkëshorten e tij Kejsi Buzhani.

“Nuk ka ndryshuar asgjë në marrëdhënien e Stresit me Kejsin. Madje para se të vija këtu në fola me Kejsin. Normalisht që janë të shqetësuar se çfarë ka ndodhur me Stresin, na marrin në telefon dhe na pyesin, por nuk e kanë prishur marrëdhënien”, tha babai i reperit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071799755096436
array(1) { ["section"]=> string(99) "arrestimi-i-stresit-me-nje-femer-ne-hotel-babai-i-reperit-tregon-si-e-ka-pritur-lajmin-kejsi-138556" }