ARRESTIMI I TAHIRIT, anëtarët e Këshillit të Mandateve në PS i shkojnë në zyrë Ramës

Publikuar tek: politike, më 10:40 20-10-2017 ARRESTIMI I TAHIRIT, anëtarët e Këshillit të Mandateve në PS i shkojnë në zyrë Ramës

Pak para mbledhjes së Këshillit të Imunitetit dhe Mandateve, anëtarët e PS i kanë shkuar në zyrë Ramës.

Ata janë duke zhvilluar një takim me kryeministrin nga ku pritet të dalin edhe në një vendim të përbashkët për mënyrën e votimit.

Gramoz Ruçi, Klotilda Bushka, Bledar Çuçi, Vasilika Hysi, Ulsi Manja, Eduard Halimi, Gent Strazimiri, Enkelejd Alibeaj, Nasip Naço dhe Dhurata Çupi janë anëtarët e Këshillit të Imunitetit të cilët do të vendosin nëse Tahirit do i hiqet apo jo imuniteti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028844118118286
array(1) { ["section"]=> string(89) "arrestimi-i-tahirit-anetaret-e-keshillit-te-mandateve-ne-ps-i-shkojne-ne-zyre-rames-96558" }