Arrestimi i vrasësit grek me pagesë, deputeti i LSI përgëzon policinë

Publikuar tek: politike, më 21:15 02-02-2018 Arrestimi i vrasësit grek me pagesë, deputeti i LSI përgëzon policinë

Arrestimi i shtetasit grek Efthymiou Efthymious, 41 vjeç i cili akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit ka sjellë reagime shumë pozitive në vend.

Për këtë operacion të suksesshëm, ka reaguar edhe deputeti i LSI, Luan Rama.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se ishte një operacion i shkëlqyer dhe ka bërë përgëzimet e tij për policinë dhe Prokurorinë.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_14_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010272979736328
array(1) { ["section"]=> string(75) "arrestimi-i-vrasesit-grek-me-pagese-deputeti-i-lsi-pergezon-policine-108909" }