Arrestohen 3 persona në Francë, dyshohet se planifikuan sulme terroriste

Publikuar tek: bota, më 14:18 21-02-2017 Arrestohen 3 persona në Francë, dyshohet se planifikuan sulme terroriste

Të paktën 3 persona janë arrestuar nga policia franceze pasi dyshohet se kishin planifikuar sulme terroriste.

Sipas ‘BBC’ policia franceze ka nisur një operacion kundër terrorizmit. Të dyshuarit si terroristë u arrestuan në Marsejë dhe Prais ndërkohë që Franca është vënë në gatishmëri të lartë pas sumeve terroriste që tronditën vendin dhe për pasojë humbën jetën dhjetra persona. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni pëson defekt dhe bie mbi qendrën tregtare, raportohet për disa të vdekur (Foto)
Sekuestrohet super-jahti më i shtrenjtë dhe më luksoz në botë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012976884841919
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestohen-3-persona-ne-france-dyshohet-se-planifikuan-sulme-terroriste-69444" }