Arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre një grua. Hodhën drogën në WC por zbuloni ç’bëjnë karabinerët për ta nxjerrë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:09 18-04-2018 Arrestohen 3 shqiptarë, mes tyre një grua. Hodhën drogën në WC por zbuloni ç’bëjnë karabinerët për ta nxjerrë Foto nga aksioni

Tre shqiptarë, dy burra dhe një grua u arrestuan nga karabinierët italianë për shpërndarje droge.

Në përfundim të një operacioni mbikqyrjeje, forcat e sigurisë, kanë kapur shpërndarësin e parë ndërsa ishte duke shitur një dozë kokainë.

Menjëherë kanë kaluar në kontrollin e shtëpisë, ndërkohë që dy shqiptarët që gjendeshin brenda, një burrë dhe një grua, kanë nxituar për të hedhur drogën në W.C, raporton newsbomb.al, referuar medias italiane. Jo pa vështirësi, karabinerët arritën që të nxjerrin nga W.C, 61 doza kokainë, me një total prej 80 gramësh, duke bllokuar rrjetin e shkarkimit të ujit. Pas arrestit, dy burrat janë dërguar në burgun e Rebibbias, ndërkohë që gruaja është vendosur në arrest shtëpie, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati i pretenduar për Tom Doshin, ja vendimi që merr gjyqtari për Durim Bamin
Luigi hap kasafortën e gjyshit të zhdukur, gjen brenda një ‘mal’ me bankonota por... zhgënjehet në fund »
Article Logic
Execution time: 0.011073112487793
array(1) { ["section"]=> string(114) "arrestohen-3-shqiptare-mes-tyre-nje-grua-hodhen-drogen-ne-wc-por-zbuloni-c-bejne-karabineret-per-ta-nxjerre-117311" }