Arrestohen 4 shqiptarë në Britani për posedim droge dhe qëndrim të paligjshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 17:51 13-05-2015 Arrestohen 4 shqiptarë në Britani për posedim droge dhe qëndrim të paligjshëm

Policia britanike ka përfunduar një hetim të gjatë lidhur me shpërndarësit e drogës, ku në pranga kanë rënë 4 shtetas shqpitarë, midis tyre edhe një femër.

Të arrestuarit janë Bledar Bicuku, 24-vjeç me banim në Southampton i akuzuar për posedim droge, Zef Gjoka, 23-vjeç me banim në Portsëood Road, Southampton për qëndrim të paligjshëm dhe Gazmend Bicuku, 33-vjeç me banim në Yarmouth Gardens për qëndrim të paligjshëm.  Emri i femrës së arrestuar nuk bëhet i ditur. Mësohet se Bledar bicuku është në burg i akuzuar për posedim droge ndërsa dy të tjerët janë në paraburgim dhe pritet të kryhen procedurat për largimin nga Britania.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Financave përjashton nga taksat furnizimin me karburant deri në 200 litra
Arrestohen dy persona të armatosur në një lokal në Kamëz »
Article Logic
Execution time: 0.012531995773315
array(1) { ["section"]=> string(83) "arrestohen-4-shqiptare-ne-britani-per-posedim-droge-dhe-qendrim-te-paligjshem-11082" }