Arrestohen 5 persona, iu gjetën 5 kg tritol

Publikuar tek: aktualitet, më 18:17 17-03-2015 Arrestohen 5 persona, iu gjetën 5 kg tritol Foto ilustruese

Pesë persona janë arrestuar nga policia pasi iu gjetën 5 kilogram tritol në dy çanta.

Personat janë arrestuar në aksin rrugor Klos-Burrel, ndërsa ishin duke lëvizur me dy motorë. Policia ka mundur të sekuestrojë 5 kilogram tritol, fitil ndezës dhe kapsolla në cilësinë e provave materiale.

Tritoli ishte vendosur në një çantë sportive, ndërsa janë duke u kryer edhe hetimet të tjera nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Itali/ Babai shqiptar i merr çelësin të birit: “Po iki të vras nënën tënde”
Të varfërit në Shqipëri, a po tkurret lista për të ulur numrin real të tyre? »
Article Logic
Execution time: 0.011394023895264
array(1) { ["section"]=> string(47) "arrestohen-5-persona-iu-gjeten-5-kg-tritol-6181" }