Arrestohen 5 të rinj, 16 vjeçarja u ndihmoi në vjedhjen e vilës në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 22-02-2015 Arrestohen 5 të rinj, 16 vjeçarja u ndihmoi në vjedhjen e vilës në Tiranë

Një vilë në periferi të Tiranës është vjedhur për herë të dytë nga një grup prej 5 të rinjsh, midis tyre edhe një vajzë 16 vjeçare.

Të rinjtë e arrestuar për vjedhjen e rreth 90 mijë euro në vilën në periferi të Tiranës, mësohët se janë ndihmuar nga 16 vjeçarja e cila u ka siguruar atyre çelësat e vilës. 16 vjeçarja me inicialet E.T është e dashura e njërit prej të arrestuarve si dhe kushërira e pastrueses së vilës. Mësohët se ajo e ndihmonte shpesh pastruesen në punë, duke patur mundësi në këtë mënyrë të sigurojë dhe çelësat e vilës. Të rinjtë janë arrestuar nga komisariati nr.4 në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja Zhiti/ Ish ambasadori në Vatikan: Pse Imzot Fredo ka të drejtë
Patenta me pikë favorizon autoshkollat »
Article Logic
Execution time: 0.011664152145386
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestohen-5-te-rinj-16-vjecarja-u-ndihmoi-ne-vjedhjen-e-viles-ne-tirane-4122" }