Arrestohen 7 shpërndarës droge në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:06 27-09-2015 Arrestohen 7 shpërndarës droge në Tiranë

Shtatë persona janë arrestuar ditën e sotme gjatë aksionit të policisë të koduar "Pasati 1" në “Kthesën e Kamzës” në Tiranë.

7 personat dyshohet se shpërndanin drogë kryesisht në zonën e Kamzës. Të arrestuarit janë Ledion Brati, Klodian Kasneci, Mehmet Mehmeti, Hermes Muja, Shaban Visha, Drilon Picari dhe Shpresim Ademi.

Ata ishin duke lëvizur me një automjet në bagazhin e të cilit është gjetur dhe sekuestruar lënda narkotike 5 kilogram kanabis sativa. Aksioni është kryer nga Seksioni i Antidrogës në policinë e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurive të nënës së Kastriot Ismailajt
Arrestohet autori i plagosjes në qendër të Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.011337995529175
array(1) { ["section"]=> string(46) "arrestohen-7-shperndares-droge-ne-tirane-21776" }