Arrestohen dy berberë për informalitet, njëri kundërshtoi inpektoren

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 10-09-2015 Arrestohen dy berberë për informalitet, njëri kundërshtoi inpektoren Foto ilustruese

Dy berberë janë arrestuar në Tiranë në kuadër4 të luftës kundër informalitetit.

Berberët T.Hasanaj dhe L.Lluka ka rënë në prangat e policisë pasi rezultoi se ushtronnin aktivitet të paliçensuar.

T.Hasanaj ka kundërshtuar inpektorët. Konkretisht, berberi ka kundërshtuar me forcë inpektoren M.G 55 vjeç. Aktiviteti i të dy berberëve është pezulluar menjëherë dhe ata tashmë do përgjigjen para ligjit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidentja Jahjaga mbërrin në Tiranë, pas takimeve pritet fjalimi në Kuvendin e Shqipërisë
Rënia e vinçit, krenaria e Sarandës. Pamjet e trishta nga stuhia e fuqishme (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013101816177368
array(1) { ["section"]=> string(73) "arrestohen-dy-berbere-per-informalitet-njeri-kundershtoi-inpektoren-20437" }