Arrestohen dy burra të dhunshëm në Fier e Patos (EMRA)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:47 19-01-2018 Arrestohen dy burra të dhunshëm në Fier e Patos (EMRA) ilustruese

 Policia e Fierit ka vënë në prangë dy persona, për veprën penale “Dhunë në familje”.

Ata akuzohen se ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj grave të tyre.  

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit 1.Eugert Mimini, 28 vjeç, banues në Radostinë Vadhizë, Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases L.M, 26 vjeçe.

2.Tomorr Mullaj, 55 vjeç, banues në Ruzhdie, Patos.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases D.M, 53 vjeçe”, sqaron policia. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në qendër të Tiranës, autobusi i Kombinatit përplas një grua te Banka e Shqipërisë (VIDEO)
Ekstradohet për vrasje nga Italia, sapo zbret në Rinas 41 vjeçarit ME DY EMRA i del në shesh e shkuara e errët (DETAJE NGA KRIMI I VJETËR-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010590076446533
array(1) { ["section"]=> string(59) "arrestohen-dy-burra-te-dhunshem-ne-fier-e-patos-emra-107103" }