Arrestohen dy femra hajdute, vodhën dyqanin në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:58 12-03-2017 Arrestohen dy femra hajdute, vodhën dyqanin në Tiranë

Dy hajdute femra janë vënë në prangat e policisë së Elbasanit.

Liri Çela 19 vjeç edhe Valbona Gjeli 46 vjeçe u arrestuan pasi  në lagjen “Kala”, dyshohen  të kenë vjedhur në dyqanin e shtetasit  D.P, 31 vjeç banues në Tiranë.

Sendet e  vjedhura u gjetën dhe u sekuestruan në  cilësinë e provës materiale. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Vjedhja” parashikuar nga neni 134 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari Elvi Fundo publikon fotot e dhunës barbare: Që të kuptoni të vërtetën (Pamje të rënda)
Vinte nga Turqia me 2.5 kile heroinë, 41 vjeçari nga Tirana mendoi se policia ka harruar detyrën (EMRI dhe NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.010504007339478
array(1) { ["section"]=> string(58) "arrestohen-dy-femra-hajdute-vodhen-dyqanin-ne-tirane-71660" }