Arrestohen dy gra, vidhnin sendet me vlerë të pushuesve në plazhin e Golemit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:29 30-07-2015 Arrestohen dy gra, vidhnin sendet me vlerë të pushuesve në plazhin e Golemit

Dy gra kanë rënë në prangat e policisë së Kavajës pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën vidhnin sendet me vlerë të pushuesve.

Të arrestuarat janë Shqiponja Çoku, 41 vjeçe dhe Monda Guri, 42 vjeçe. Sipas policisë këto dy shtetase në bashkëpunim me njëra-tjertën, vidhnin sendet me vlerë të pushuesve në plazhin e Golemit si portofola dhe celularë. Gjatë këtij sezoni veror, në plazhin e Golemit dhe Shëngjinit janë rregjistruar një sërë vjedhjesh kryesisht të turistëve që zgjedhin të pushojnë në vendin tonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “DIVA” godet grupin kriminal, 4 të arrestuar për trafik personash, 2 në kërkim
Rradhë të gjata mbi 4 kilometra në doganën e Muriqanit »
Article Logic
Execution time: 0.011677026748657
array(1) { ["section"]=> string(81) "arrestohen-dy-gra-vidhnin-sendet-me-vlere-te-pushuesve-ne-plazhin-e-golemit-17295" }