Arrestohen dy persona 39 dhe 71 vjeç, kryen akte të shëmtuara ndaj një 6 dhe 13 vjeçareje

Publikuar tek: aktualitet, më 12:27 07-09-2015 Arrestohen dy persona 39 dhe 71 vjeç, kryen akte të shëmtuara ndaj një 6 dhe 13 vjeçareje

Strukturat e Policisë së Vlorës kanë bërë të mundur arrestimin e dy shtetasve për veprën penale “Vepra të turpshme”, ndaj dy minoreneve.

Në pranga e policisë ka rënë shtetasit Bashkim Ferati, 39 vjeç, banues në lagjen “Lirimi”, pasi ai ka tentuar të kryejë vepra të turpshme me shtetasen e mitur: A.B., 6 vjeç, banuese në të njëjtën lagje.

Gjithashtu, policia ka arrestuar një tjetër shtetas, Maksim Durmishi, 71 vjeç, banues në Vlorë, pasi ai ka ngacmuar seksualisht minorenen me iniciale: Xh.Gj., 13 vjeç, banuese në lagjen “10 Korriku”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë te “Brryli”, kamioni i ushtrisë përplas 7 automjete (Fotot)
Gjykata e Lartë/ Hidhet shorti për tupin gjykues, do përcaktojë masën e sigurisë për Prengën »
Article Logic
Execution time: 0.0063090324401855
array(1) { ["section"]=> string(94) "arrestohen-dy-persona-39-dhe-71-vjec-kryen-akte-te-shemtuara-ndaj-nje-6-dhe-13-vjecareje-20164" }