Arrestohen dy shtetas në Fier, njëri në gjendje të dehur, tjetri pa patent (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:55 15-01-2017 Arrestohen dy shtetas në Fier, njëri në gjendje të dehur, tjetri pa patent (EMRAT) Gjate kontrolleve te policise per drejtuesit e mjeteve qe kane konsumuar pije alkolike

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy shtetas njërin për drejtim të automjetit në gjendje të dehur, dhe një tjetër shtetas për drejtimin e makinës pa patentë. 

Sipas njoftimit të uniformave blu, Agron Xhemili 66 vjeç banues në fshatin Fermë Çlirim të Fierit, u arrestua pasi u kap në flagrancë në fshatin Zharrëz.

Ai ishte në drejtim të automjetit tip Opel Fr3151 C nën ndikimin e alkolit.

Ndërkohë në Patos policia ndaloi Shaban Grembi, 60 vjeç pasi në Marinëz u kap nga patrulla e policisë pa pasur leje drejtimi për automjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet ‘Benz’-i i mbushur me drogë, arrestohen në flagrancë 3 të rinj (Emrat dhe Video)
Amnistia e liroi nga burgu, flet vajza që vrau djalin e mitur të ish-zëvëndës ministrit »
Article Logic
Execution time: 0.011059045791626
array(1) { ["section"]=> string(84) "arrestohen-dy-shtetas-ne-fier-njeri-ne-gjendje-te-dehur-tjetri-pa-patent-emrat-65550" }