Arrestohen edhe dy anëtarë nga grupi “Babagjyshat”

Publikuar tek: aktualitet, më 15:08 12-02-2015 Arrestohen edhe dy anëtarë nga grupi “Babagjyshat”

Policia e Shtetit ka arrestuar dy persona të përfshirë në grabitjen e argjendarisë në qendrën tregtare TEG në vitin 2013.

Të arrestuarit janë Angjelin Ndreka dhe Lin Kola, të cilët janë shpallur në kërkim me vendim Gjykate.

Ndreka dhe Kola janë arrestuar në qytetin e Lezhës dhe dyshohen se janë autor edhe të disa grabitjeve të tjera në Tiranë dhe Lezhë.

Grupi kriminal “Babagjyshat” tronditën kryeqytetin gjatë grabitjes në qendrën tregtare në vitin 2013 dhe dyshohet se grupi kishte udhëheqës Ilir Kupën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kosova – Beqaj, replika për importin e ilaçeve
Abuzimi seksual me fëmijët, ASHMDF: Denonconi në polici rastet »
Article Logic
Execution time: 0.014371871948242
array(1) { ["section"]=> string(53) "arrestohen-edhe-dy-anetare-nga-grupi-babagjyshat-3155" }