Arrestohet 19-vjeçarja, filmoi porno në biblotekë

Publikuar tek: bota, më 19:46 30-01-2015 Arrestohet 19-vjeçarja, filmoi porno në biblotekë

Kendra Sunderland, një studente në “Oregon State University”, ka filmuar për 17 minuta një video amatore pornografike duke përdorur kamerën e laptop-it të saj.

Gjatë filmimeve mund të shihen skena të qarta pornografie, të realizuara nga 19-vjeçarja.

Filmimet janë xhiruar në ambjentet e biblotekës universitare dhe kjo ka sjellë arrestimin e menjëhershëm të studentes.

(kliko...video)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067679882049561
array(1) { ["section"]=> string(53) "arrestohet-19-vjecarja-filmoi-porno-ne-bibloteke-1958" }