Arrestohet 21 vjeçari, rrahu vëllain 34 vjeç (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:30 04-01-2019 Arrestohet 21 vjeçari, rrahu vëllain 34 vjeç (DETAJE) Ilustruese

Arrestohet në Divjakë një 21 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij 34 vjeç.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë, arrestuan në flagrancë shtetasin:

  • •R.L, 21 vjeç, banues në Çermë e Sipërme, Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, për motive të dobëta ka dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht vëllanë e tij, shtetasin N.L, 34 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Dhunë në familje" .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Varfëria po djeg Shqipërinë dhe qeveria krihet"
Protesta e studentëve, Kryemadhi apel gjimnazistëve: Mos u stepni nga presionet »
Article Logic
Execution time: 0.011667013168335
array(1) { ["section"]=> string(57) "arrestohet-21-vjecari-rrahu-vellain-34-vjec-detaje-147498" }