Arrestohet 23-vjeçari, kishte fshehur 44 diamantë në anus

Publikuar tek: bota, më 15:56 12-04-2019 Arrestohet 23-vjeçari, kishte fshehur 44 diamantë në anus

Një meksikan u arrestua sot në Meksikë kur policia rrugore e ndaloi për një kontroll rutinë të dokumentave të makinës.

Sipas ‘LadBibble’ djali 23-vjeçar Eusebio Padilla, e kishte të vështirë të ngriheshe dhe të lëvizte dhe policët kuptuan se diçka nuk shkonte.

Policia thirri ambulancën pasi nuk e la 23-vjeçarin të vazhdonte pa u kontrolluar.

Mjekët e ambulancës zbuluan se 23-vjeçari kishte të fshehura në anusin e tij 44 diamantë. Nga hetimi i policisë u zbulua më vonë se këto diamante ishin vjedhur nga një dyqan bizhuterie në datën 7 Prill dhe 23-vjeçari u arrestua.

Lajmi ka berë xhiron e botës dhe përdoruesit në rrjetet sociale kritikojnë zgjidhjen e 23-vjeçarit për fshehjen e diamantëve në një vend jo dhe aq komod...

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011271953582764
array(1) { ["section"]=> string(63) "arrestohet-23-vjecari-kishte-fshehur-44-diamante-ne-anus-160169" }