Arrestohet 24 vjeçari në Tiranë, ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur. Një i ri tjetër shpallet në kërkim se ka dhunuar të dashurën

Publikuar tek: aktualitet, më 10:11 24-09-2020 Arrestohet 24 vjeçari në Tiranë, ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur. Një i ri tjetër shpallet në kërkim se ka dhunuar të dashurën Foto ilustruese

Një 24 vjeçar nga Tirana është arrestuar në flagrancë nga efektivët e Komisariatit Nr.4 pasi ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

"Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit O. S., 24 vjeç, sepse në afërsi të fshatit Shupalë, ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur”, njofton Policia.

Ndërkohë, një i ri tjetër është shpallur në kërkim pasi ka udhtruar dhunë ndaj të dashurës, si dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa pëlqimin e saj.

“U referuan materialet dhe punohet për kapjen e shtetasit të shpallur në kërkim J. C., 26 vjeç, sepse në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij, si dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes. Punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij”, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013158082962036
array(1) { ["section"]=> string(138) "arrestohet-24-vjecari-ne-tirane-ngacmoi-seksualisht-nje-vajze-te-mitur-nje-i-ri-tjeter-shpallet-ne-kerkim-se-ka-dhunuar-te-dashuren-221463" }