Arrestohet 26-vjeçarja/A do ta falë Niko Trimi kësaj here gruan që e dhunon, e tradhëton...?!

Publikuar tek: aktualitet, më 10:38 16-08-2015 Arrestohet 26-vjeçarja/A do ta falë Niko Trimi kësaj here gruan që e dhunon, e tradhëton...?!

Pas denoncimit në media të burrit të saj, Edmonda Trimi banuese në fshatin Stan-Karbunarë, të Lushnjes është vënë në pranga nga policia.

26 vjeçarja akuzohet për veprën penale “Dhunë në familje”, pasi më 10 gusht ka ushtruar dhunë fizike në prani të fëmijëve,ndaj bashkëshortit të saj  Niko Trimi dhe më pas është larguar nga banesa.

Niko rrëfeu pak ditë më parë ne media se gruaja e tij e rreh, e dhunon psikologjikisht, e tradhton në mënyrë të përsëritur, ikën nga shtëpia dhe ai sërish e fal për hatër të fëmijëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Shpërdoruan detyrën" procedohen tre punonjës të OSHEE
Mbyti gruan me llastik në fyt, 38-vjeçari Çekani kërkon mëshirë: Isha i dehur »
Article Logic
Execution time: 0.0086789131164551
array(1) { ["section"]=> string(93) "arrestohet-26-vjecarja-a-do-ta-fale-niko-trimi-kesaj-here-gruan-qe-e-dhunon-e-tradheton-18476" }