Arrestohet 30 vjeçari, kreu marrëdhënie homoseksuale me të miturin 8 vjeç

Publikuar tek: aktualitet, më 08:56 10-04-2015 Arrestohet 30 vjeçari, kreu marrëdhënie homoseksuale me të miturin 8 vjeç Foto ilustruese

Ramiz Ukdashi, 30 vjeç, u arrestua nga policia  pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur me inicialet E.H., 8 vjeç.

Arrestimi i tij erdhi pas denoncimit të bërë nga familjarët e të miturit i cili është i tronditur nga ngjarja. 30 vjeçari ka kryer marrëdhënie homoseksuale me 8 vjeçarin në muajin mars dhe ditën e djeshme policia ka mundur ta vërë në pranga. Tashmë ai do përballet me drejtësinë dhe do të gjykohet sipas veprës penale të parshikuar në nenin 106 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksioni në Vlorë, sekuestrohen dhjetëra motorrë pa dokumenta
Endacaku godet me sende të forta drejtuesen e mjetit në Tiranë, arrestohet »
Article Logic
Execution time: 0.011331796646118
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestohet-30-vjecari-kreu-marredhenie-homoseksuale-me-te-miturin-8-vjec-8317" }