Arrestohet 32 vjeçari në Kukës, akuzohet për thirrje me qëllime terroriste

Publikuar tek: aktualitet, më 15:00 17-06-2015 Arrestohet 32 vjeçari në Kukës, akuzohet për thirrje me qëllime terroriste

Është arrestuar ditën e sotme në qytetin e Kukësit, 32 vjeçari Likajes Alidini i akuzuar për thirrje me qëllime terroriste.

32 vjeçari nga fshati Orgjost i Komunës Zapod dyshohet se me anë të propagandës ka bërë thirrje publikisht për terrorizëm. Alidini rezulton i dënuar më parë për vjedhje në Hollandë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nishani uron besimtarët për muajin e Ramazanit: Nesër nis sakrifica dhe reflektimi
FOTO / Breshër i pazakontë në Memaliaj, banorët kërkojnë ndihmë nga shteti për dëmet »
Article Logic
Execution time: 0.012426853179932
array(1) { ["section"]=> string(79) "arrestohet-32-vjecari-ne-kukes-akuzohet-per-thirrje-me-qellime-terroriste-13845" }