Arrestohet 33-vjeçari në Bathore, ngacmoi seksualisht adoleshenten

Publikuar tek: aktualitet, më 16:44 05-04-2017 Arrestohet 33-vjeçari në Bathore, ngacmoi seksualisht adoleshenten

Një 33 vjeçar në Tiranë është arrestuar nga forcat e policisë pasi ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një adoleshente.

Në prangat e policisë ka rënë shtetasi me inicialet Sh.M. 33 vjeç, me banim në Bathore.

Arrestimi i tij është bërë pasi në mënyrë të vazhdueshme, në kohë dhe vende të ndryshme, ka përndjekur e ngacmuar seksualisht 16-vjeçaren G.D., banuese në Tiranë.

Ndaj 33-vjeçarit rëndon akuza për veprat penale të përndjekjes dhe ngacmimit seksual

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë në burgun e Drenovës, shkarkohet shefi i policisë dhe 7 punonjës
Ky burrë i bën të gjithë të mbyllin gojën në “Top Show”, VIDEO që po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale »
Article Logic
Execution time: 0.0098409652709961
array(1) { ["section"]=> string(71) "arrestohet-33-vjecari-ne-bathore-ngacmoi-seksualisht-adoleshenten-74202" }