Arrestohet 34-vjeçari dhe një i mitur shqiptar në Greqi

Publikuar tek: rajon, më 15:31 24-04-2019 Arrestohet 34-vjeçari dhe një i mitur shqiptar në Greqi Ilustruese

Policia greke arrestoi një burrë 34 vjeçar dhe një djalë të mitur në qytetin e Katerinit afër Selanikut pasi akuzohen se vodhën dy televizorë me vlerë 620 euro.

 

Sipas portalit grek, thestival.gr pronarët grekë po shpërnguleshin në një shtëpi tjetër dhe në atë moment dy shqiptarët gjetën mundësinë për të vjedhur dy televizorët.

Pas hetimit, të dy u arrestuan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024096012115479
array(1) { ["section"]=> string(62) "arrestohet-34-vjecari-dhe-nje-i-mitur-shqiptar-ne-greqi-161698" }