Arrestohet 42-vjeçari në Fier, rrahu prindërit dhe vëllain

Publikuar tek: aktualitet, më 14:24 07-04-2020 Arrestohet 42-vjeçari në Fier, rrahu prindërit dhe vëllain Ilustruese

Arrestohet E. S, 42 vjeç, banues në Fier i cili ka dhunuar prindërit dhe vëllain e tij.

Arrestimi i këtij shtetasi, njofton policia, u bë pasi në banesë, për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve dhe vëllait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Dhunë në familje".

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094380378723145
array(1) { ["section"]=> string(64) "arrestohet-42-vjecari-ne-fier-rrahu-prinderit-dhe-vellain-201732" }