Arrestohet 43-vjeçari, ishte martuar 4 gra njëkohësisht

Publikuar tek: bota, më 11:48 27-05-2019 Arrestohet 43-vjeçari, ishte martuar 4 gra njëkohësisht Michael Midleton

Një burrë 43-vjeçar me emrin Michael Midleton është arrestuar pasi ishtë i martuar me 4 femra në të njëjtën kohë.

Michael Midleton punon si avokat dhe udhëton gjatë gjithë kohës në Amerikë për klientet e tij.

Sipas televizionit amerikan ‘ABC Neës’, 43 –vjeçari jeton në Amerikë dhe ishtë martuar në vitin 2006, në 2011, në 2013 dhe në 2016. Sipas policisë vendase martesat e tij synonin që ai të kishtë akses në pasurinë e të dashurave të tij dhe të fshihte paratë e pista.

43-vjeçari u arrestua dhe nëse shpallet fajtor do të kalojë 5 vite në burg.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.091353893280029
array(1) { ["section"]=> string(61) "arrestohet-43-vjecari-ishte-martuar-4-gra-njekohesisht-165857" }